اگر خواستار دریافت خدمات رادیولوژی دندان در میدان کاج هستید، می توانید به مراکز معتبر و شناخته شده در زمینۀ رادیوگرافی دهان و دندان مراجعه نمائید. همانطور که می دانید، انجام رادیولوژی فک و صورت، پیش از معاینه دندان ها ضرورت دارد چون بسیاری از مشکلات بوجود آمده در ناحیۀ فک و صورت با چشم قابل تشخیص نیستند و با مراجعه به رادیولوژی میدان کاج، می توانید چنین خدماتی را دریافت نمائید. اجرای رادیولوژی دندان، فک و صورت بسیار زمانبر نمی باشند و تنها توسط اپراتورهای مجرب و همچنین دستگاه های مناسب صورت می پذیرد. مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل از جمله مراکز خدمات رادیولوژی میدان کاج به شمار می روند که توانسته اند سالها با ارائه بهترین خدمات به مراجعین محترم، سطح خدمات دهی خود را گسترش دهند.

خدمات مرکز رادیولوژی دندان میدان کاج

بدین ترتیب، جهت تشخیص بسیاری از مشکلات منجمله محل پوسیدگی، بررسی وضعیت قرارگیری ریشه های دندان، سلامت قسمت استخوانی اطراف دندان، وضعیت دندان در حال رشد، وجود غده و کیست در بافت نرم فک و ... می توان از مزایای تکنولوژی رادیولوژی فک و صورت استفاده نمود. خدمات رادیولوژی میدان سعادت آباد نیز با همین هدف، در حال توسعه می باشد. مراجعین محترم، به منظور انجام انواع رادیوگرافی داخل دهانی و خارج دهانی به مرکز رادیولوژی میدان کاج مراجعه می نمایند.

با توجه به تنوع روش های رادیولوژی دندان و فک و صورت، یک دندانپزشک متناسب با مشکلی که بیماران به آن مراجعه می نمایند، مناسب ترین روش رادیوگرافی را برای شخص تجویز می کند. رادیولوژی توموگرافی، سی تی اسکن استاندارد، رادیوگرافی اکلوزال، رادیولوژی پری اپیکال، رادیولوژی بایت وینگ و رادیولوژی سیالوگرافی از جمله انواع روش تصویربرداری دندان به شمار می روند که می توانید از طریق مجهزترین مرکز رادیولوژی دندان میدان کاج، چنین خدماتی را دریافت نمائید.

در این صورت بدون دغدغه می توانید، کلیۀ خدمات مرتبط به امور  رادیولوژی فک و صورت و دندان را با استفاده از دستگاه های پیشرفته و پرسنل متخصص در مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل دریافت نمائید.

مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل 

 تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 69
نمایش همه
علاقه مندی ها ()