صدور مدرک بین المللی قنادی به افراد کمک می کند که بتوانند با در اختیار داشتن مجوز و گواهینامه رسمی، یک کسب و کار مرتبط به قنادی و شیرینی پزی را آغاز نمایند. آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان چند سال متوالی است که در حوزه آموزش کیک پزی و شیرینی فعالیت می کنند و دارای اساتید مجرب در این زمینه هستند.

 صدور مدرک بین المللی قنادی  به افراد اجازه می دهد که راحت تر حرفه خود را در میان رقبای تجاری آغاز کنند.

دلایل صدور مدرک بین المللی قنادی

مدرک بین المللی قنادی یک گواهینامه حرفه ‌ای و معتبر است که توسط آموزشگاه های مختلف در حوزه قنادی و آشپزی صادر می‌ شود. این مدرک برای افرادی که قصد فعالیت در حوزه قنادی را دارند و یا می ‌خواهند فعالیت خود را به صورت حرفه ‌ای گسترش دهند، بسیار مهم است. برخی از دلایل اهمیت صدور مدرک بین المللی شیرینی پزی عبارتند از:

  • اعتبار و اعتماد: داشتن یک مدرک بین المللی قنادی نشان از تحصیلات و تجربه حرفه‌ای شما در این زمینه است و به مشتریان، کارفرمایان و همکاران شما اعتماد بیشتری می ‌دهد.
  • ایجاد و گسترش فرصت‌ های شغلی: أخذ مدرک بین المللی قنادی می ‌تواند در باز کردن درهای جدید و فرصت ‌های شغلی بین‌المللی به شما کمک کند.
  • افزایش اعتبار حرفه‌ای: داشتن یک مدرک بین المللی قنادی به شما اعتبار حرفه‌ای بیشتری در صنعت قنادی می‌دهد و شما را از سایر رقبا تمایز می‌دهد.

به طور کلی، داشتن یک مدرک بین المللی قنادی به عنوان یک مجوز و نوعی گواهینامه حرفه‌ای، مهارت ‌های شما را تأیید می ‌کند و به شما در پیشبرد اهدافتان کمک خواهد نمود. جهت اطلاع از هزینه ثبت نام در کلاس ها و همچنین زمان صدور مدرک بین المللی قنادی می توانید با دفتر آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان تماس بگیرید.

آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان 

نشانی: تـهران، میـرداماد،جنب متـرو میـرداماد، خیابان دکتر نوربخش(پگاه سابق) ،ده متری دوم،پلاک 4،واحد 3

تلفن:

ده خط پاسخگو

021-91002010

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 240
نمایش همه
علاقه مندی ها ()