اجرای رادیولوژی دندان به روش های مختلف انجام می پذیرد چون با گذشت زمان و بهره گیری از فناوری پیشرفته، تجهیزات پیشرفته متعددی در این حوزه ساخته شده اند. در همین راستا، مرکز   خدمات رادیولوژی دندان سعادت آباد مجموعه‌ی خود را به تجهیزات و دستگاه های پیشرفته تجهیز نموده‌اند تا بدین وسیله بتوانند پاسخگوی نیاز متخصصین دندانپزشک باشند. مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل با سال ها فعالیت در این حوزه، همواره سعی بر این دارند که مجموعه خود را بیش از گذشته به وسایل رادیوگرافی دندان، فک و صورت تجهیز نمایند.

خدمات رادیولوژی دندان سعادت آباد

برخی از خدماتی که می توانید از طریق رادیولوژی دندان سعادت آباد دریافت نمائید، عبارتند از :

  • سیالوگرافی
  • توموگرافی دندان
  • رادیوگرافی بایت وینگ
  • رادیولوژی پری اپیکال
  • رادیولوژی اکلوزال
  • سی تی اسکن دندان
  • سی بی سی تی دندان
  • رادیوگرافی دیجیتالی

هر کدام از روش های مذکور، قسمت خاصی از ناحیه دهان را عکس برداری می کنند. در نتیجه یک دندانپزشک متناسب با وضعیت بیمار، مناسب ترین شیوه رادیولوژی دندان را برای فرد تجویز می کند. بنابراین با کسب آگاهی نسبت به این گونه مسائل، راحت تر می توانید با شناسایی بهترین رادیولوژی دندان سعادت آباد، متناسب با منطقه سکونت خود از خدمات چنین مجموعه‌ای بهره مند گردید.

به عنوان مثال در اجرای رادیولوژی دیجیتالی، از متدهای جدید و فناوری پیشرفته اشعه ایکس X استفاده می شود. این چنین توانسته اند از یک نوار استاندارد و یا سنسور در فرآیند تصویربرداری دندان استفاده نمایند و بلافاصله تصاویر دو بعدی بر روی کامپیوتر ثبت می شوند. این در حالی است که سایر دستگاه های موجود در مرکز رادیولوژی دندان سعادت آباد نیز منطبق بر دستورالعمل خاص خود توسط اپراتورهای مخصوص مورد استفاده قرار گرفته می شوند. سپس نتایج بدست آمده را به صورت مکتوب و یا دیجیتالی بر روی DVD یا CD ثبت می نمایند و به مراجعین تحویل می دهند.

 مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل 

تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 18
نمایش همه
علاقه مندی ها ()